Stel cookie voorkeur in

Het team van KC de Vlindertuin

Karin Pijnenburg

Directeur

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

karin.pijnenburg@stichtingtalentis.nl

Jeannette van der Schans

Intern begeleider onderbouw

Maandag t/m donderdag

jeannette.vanderschans@stichtingtalentis.nl

Els Stegeman

Intern begeleider bovenbouw

Maandag t/m vrijdag

els.stegeman@stichtingtalentis.nl

Conny van de Schelde

Groep 1/2 A-C

Maandag en dinsdag: Groep 1-2A
Vrijdag: Groep 1-2C

conny.vandeschelde@stichtingtalentis.nl

Sanne Hiemstra

Groep 1/2A

Woensdag t/m vrijdag

sanne.hiemstra@stichtingtalentis.nl

Nicole Sluijter

Groep 1/2B

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

nicole.sluijter@stichtingtalentis.nl

Renate Bax

Groep 1/2B

Woensdag

renate.bax@stichtingtalentis.nl

Liby Hamelink

Groep 1/2C

Maandag t/m donderdag

liby.hamelink@stichtingtalentis.nl

Hilde Geerts

Onderwijsassistent kleuters

hilde.geerts@stichtingtalentis.nl

Minka Hexspoor

Interne coach - Speelleergroep

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

minka.hexspoor@stichtingtalentis.nl

Jeannette van der Schans

Groep 3A

Maandag t/m donderdag

jeannette.vanderschans@stichtingtalentis.nl

Noortje Vorstenbosch

Groep 3A

Woensdag t/m vrijdag

noortje.vorstenbosch@stichtingtalentis.nl

Chantal Servais

Marloes van Hagen

Groep 3B

Dinsdag t/m vrijdag

marloes.vanhagen@stichtingtalentis.nl

Dorine van Hedel

Groep 4

Maandag en dinsdag

dorine.adrichem@stichtingtalentis.nl

Els Stegeman

Groep 4

Maandag t/m vrijdag

els.stegeman@stichtingtalentis.nl

Leonie Schultz

Groep 5

Maandag t/m donderdag

leonie.schultz@stichtingtalentis.nl

Renate Bax

Marijke Versteeg

Onderwijsassistent groep 4 en 5

marijke.versteeg@stichtingtalentis.nl

Ria van Kuijk

Onderwijsassistent groep 4 en 5

ria.vankuijk@stichtingtalentis.nl

Marinda van der Lee

Groep 6

Maandag t/m vrijdag

marinda.vanderlee@stichtingtalentis.nl

Marie-José van Erp

Groep 7/8

Maandag, donderdag en vrijdag

mariejose.vanerp@stichtingtalentis.nl

Chantal Servais

Groep 7/8

Dinsdag en woensdag

chantal.servais@stichtingtalentis.nl

Kaylee van Alfen

Leerkracht ondersteuner groep 7/8

Met verlof tot midden november
Dinsdag t/m vrijdag

kaylee.vandartel@stichtingtalentis.nl

Lisette Mestrum

Leerkracht ondersteuner groep 7/8

Woensdag t/m vrijdag

lisette.mestrum@stichtingtalentis.nl

Nicole Korsten

Vakleerkracht gym

Maandag, dinsdag en donderdag

n.korsten@s-hertogenbosch.nl

Will van der Steen

Conciërge

Maandag t/m vrijdag

will.vandersteen@stichtingtalentis.nl