Stel cookie voorkeur in

Het team van KC de Vlindertuin

Jeannette van der Schans

Directeur (interim)

Maandag t/m donderdag

j.vanderschans@kcdevlindertuin.nl

Jeannette van der Schans

Intern begeleider onderbouw

Maandag t/m donderdag

j.vanderschans@kcdevlindertuin.nl

Els Stegeman

Intern begeleider bovenbouw

Maandag t/m vrijdag

e.stegeman@kcdevlindertuin.nl

Conny van de Schelde

Groep 1/2 A-C

Maandag en dinsdag: Groep 1-2A
Vrijdag: Groep 1-2C

c.vandeschelde@kcdevlindertuin.nl

Sanne Hiemstra

Groep 1/2A

Woensdag t/m vrijdag

Nicole Sluijter

Groep 1/2B

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

n.sluijter@kcdevlindertuin.nl

Renate Bax

Groep 1/2B

Woensdag

r.bax@kcdevlindertuin.nl

Liby Hamelink

Groep 1/2C

Maandag t/m donderdag

l.hamelink@kcdevlindertuin.nl

Hilde Geerts

Onderwijsassistent kleuters

h.geerts@kcdevlindertuin.nl

Minka Hexspoor

Interne coach - Speelleergroep

m.hexspoor@kcdevlindertuin.nl

Jeannette van der Schans

Groep 3A

Maandag t/m donderdag

j.vanderschans@kcdevlindertuin.nl

Noortje Vorstenbosch

Groep 3A

Woensdag t/m vrijdag

n.vorstenbosch@kcdevlindertuin.nl

Chantal Servais

Groep 3B

Maandag

c.servais@kcdevlindertuin.nl

Marloes van Hagen

Groep 3B

Dinsdag t/m vrijdag

m.vanhagen@kcdevlindertuin.nl

Dorine van Hedel

Groep 4

Maandag en dinsdag

d.adrichem@kcdevlindertuin.nl

Els Stegeman

Groep 4

Maandag t/m vrijdag

e.stegeman@kcdevlindertuin.nl

Leonie Schultz

Groep 5

Maandag t/m donderdag

l.schultz@kcdevlindertuin.nl

Renate Bax

Groep 5

Vrijdag

r.bax@kcdevlindertuin.nl

Marijke Versteeg

Onderwijsassistent groep 4 en 5

m.versteeg@kcdevlindertuin.nl

Ria van Kuijk

Onderwijsassistent groep 4 en 5

r.vankuijk@kcdevlindertuin.nl

Marinda van der Lee

Groep 6

Maandag t/m vrijdag

m.vanderlee@kcdevlindertuin.nl

Marie-José van Erp

Groep 7/8

Maandag, donderdag en vrijdag

m.vanerp@kcdevlindertuin.nl

Chantal Servais

Groep 7/8

Dinsdag en woensdag

c.servais@kcdevlindertuin.nl

Kaylee van Alfen

Leerkracht ondersteuner groep 7/8

Met verlof tot midden november
Dinsdag t/m vrijdag

k.vandartel@kcdevlindertuin.nl

Lisette Mestrum

Leerkrachtondersteuner Groep 7/8

Woensdag t/m vrijdag

l.mestrum@kcdevlindertuin.nl

Nicole Korsten

Vakleerkracht gym

Maandag, dinsdag en donderdag

n.korsten@s-hertogenbosch.nl

Will van der Steen

Conciërge

Maandag t/m vrijdag