Het team van KC de Vlindertuin

Karin Pijnenburg

Directeur
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
karin.pijnenburg@stichtingtalentis.nl

Jeannette van der Schans

Intern begeleider onderbouw
Woensdag en donderdag
jeannette.vanderschans@stichtingtalentis.nl

Els Stegeman

Intern begeleider bovenbouw
Dinsdag en woensdag
els.stegeman@stichtingtalentis.nl

Conny van de Schelde

Groep 1/2 A-C
Maandag en dinsdag: Groep 1-2A
Vrijdag: Groep 1-2C
conny.vandeschelde@stichtingtalentis.nl

Sanne Hiemstra

Groep 1/2A
Woensdag t/m vrijdag
sanne.vervoort@stichtingtalentis.nl

 

 

Nicole Sluijter

Groep 1/2B
Maandag t/m donderdag
nicole.sluijter@stichtingtalentis.nl

Leonie Schultz

Groep 1/2B
Vrijdag
leonie.schultz@stichtingtalentis.nl

Liby Hamelink

Groep 1/2C
Maandag t/m donderdag
liby.hamelink@stichtingtalentis.nl

Hilde Geerts

Onderwijsassistent
Maandag t/m vrijdag
hilde.geerts@stichtingtalentis.nl

Minka Hexspoor

Interne coach + Speelleergroep
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
minka.hexspoor@stichtingtalentis.nl

Marloes van Hagen

Groep 3
Maandag t/m woensdag
marloes.vanhagen@stichtingtalentis.nl

Karin Kanters

Groep 3
Donderdag en vrijdag
karin.kanters@stichtingtalentis.nl

Jeannette van der Schans

Groep 3-4
Maandag en dinsdag
jeannette.vanderschans@stichtingtalentis.nl

Noortje Vorstenbosch

Groep 3-4
Woensdag t/m vrijdag
noortje.vorstenbosch@stichtingtalentis.nl

Dorine van Hedel

Groep 4
Maandag en dinsdag
dorine.adrichem@stichtingtalentis.nl

Loes Maas

Groep 4
Woensdag t/m vrijdag
loes.maas@stichtingtalentis.nl

Leonie Schultz

Groep 5
Maandag t/m woensdag
leonie.schultz@stichtingtalentis.nl

Renate Bax

Groep 5
Donderdag en vrijdag
renate.bax@stichtingtalentis.nl

Chantal Servais

Groep 6
Maandag t/m woensdag
chantal.servais@stichtingtalentis.nl

Els Stegeman

Groep 6
Donderdag en vrijdag
els.stegeman@stichtingtalentis.nl

Laurens van Dulmen

Groep 7
Maandag
lvandulmenvip@dommelgroep.nl

Marinda van der Lee

Groep 7
Dinsdag t/m vrijdag
marinda.vanderlee@stichtingtalentis.nl

Loes Maas

Groep 8
Maandag en dinsdag
loes.maas@stichtingtalentis.nl

Marie-José van Erp

Groep 8
Woensdag t/m vrijdag
mariejose.vanerp@stichtingtalentis.nl

Ria van Kuijk

Onderwijsassistent
Maandag, donderdag en vrijdag
ria.vankuijk@stichtingtalentis.nl

Lisette Mestrum

Leerkracht ondersteuner
Maandag t/m woensdag
lisette.mestrum@stichtingtalentis.nl

Tijn van Weert

Onderwijsassistent
Dinsdag, woensdag, donderdag
tvweert@digidactmail.nl

Michel de Zeeuw

Onderwijsassistent
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
michel.dezeeuw@stichtingtalentis.nl

Steffie van Gestel

Onderwijsassistent
Maandag t/m vrijdag
steffie.vangestel@stichtingtalentis.nl

Nicole Korsten

Vakleerkracht gym
Maandag, dinsdag en donderdag
n.korsten@s-hertogenbosch.nl

Renate Bax

Leerlab
Woensdag
renate.bax@stichtingtalentis.nl

Will van der Steen

Conciërge
Maandag t/m vrijdag
will.vandersteen@stichtingtalentis.nl